NOVINKA 2014

Nabízíme vám zpestření táborového programu: příplatkovou (nepovinnou) atrakci v Českém Krumlově. Společně navštívíme nově zrekonstruovaný plavecký bazén v centru města.


Následně se odebereme do královského pivovaru Eggenberg, kde nás zkušený průvodce seznámí s procesem výroby zlatavého moku. V úvodu prohlídky budeme seznámeni s historií pivovaru, následně se odebereme do varny, kde celý proces výroby piva začíná. Poté se odebereme do spilky, kde dochází ke kvašení. Pokračujeme do sklepení a do stáčírny lahví a sudů. Celá exkurze bude probíhat pod vedením průvodce! Délka exkurze bude cca 90 minut.

eggenberg

Po prohlídce a krátké přestávce se přesuneme do prostor Zámecké zahrady, kde nás kromě medvědů čeká prohlídka Zámecké věže, z které se nám naskytne výhled na panoráma královského města. Cena této příplatkové akce je 150 Kč. Akce je nepovinná, druhá skupina po návštěvě bazénu bude mít jiný druh programu ve městě.

V případě zájmu zaškrtněte v přihlášce kolonku – mám zájem o příplatkovou atrakci (v takovém případě uhraďte cenu tábora včetně poplatku 150 Kč a my s tím budeme počítat a akci zarezervujeme).


logo