thetriptofancy

Dobrý den,

 

       naše sdružení The trip to fancy, o.s. již mnoho let pracuje s dětmi ve věku od   6 do 17 let. Volnočasové aktivity, poznávací výlety, tábory, ochrana přírody, především toto je naší prioritou. Cílem je, vybudovat v dětech pocity štěstí, přátelství, nadšení...Sdružení je ze zákona neziskovým subjektem, vedoucí dělají svojí práci ve svém volném čase a nepožadují za ní žádné finanční ohodnocení. 

    Naše sdružení se snaží vybudovat po celé republice síť několika Cestovatelských klubů. Abych byl konkrétní, přicházíme s nabídkou vytvořit na vaší škole či ddm tento klub (zájmový kroužek), činnost kroužku by byla výhradně výletní, pořádáme jak jednodenní akce tak vícedenní, vše záleží na dětech. Tedy na místě kam se pojede, na termínu apod. Preferujeme demokratické hlasování dětí. Dostanou možnost naplánovat si trasu, kam budou chtít jet, co budou chtít dělat...Za členství v tomto kroužku by děti platily minimální poplatek, 200 Kč na jedno pololetí.  50% by šlo Vaší škole. Příspěvek je použit výhradně na administrativní činnost sdružení a na jeho rozvoj.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte buďto elektronickou poštou (info@thetriptofancy.cz ) nebo telefonicky (725006812).
 
 

Děkujeme,

 

s přáním pěkného dne

 

vedení občanského sdružení pracující s dětmi The trip to fancy,o.s.